Pošalji prijatelju

IT Specijalist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Fashion Company je kompanija koja se bavi modom i modnom maloprodajom i veleprodajom sa svoja 25 maloprodajna mjesta u Hrvatskoj (sa Srbijom, Crnom Gorom i Makedonijom taj broj raste na preko 100). Brendovi koje Fashion Company zastupa pripadaju klasi svjetski poznatih modernih urbanih brendova kao što su: Diesel, Calvin Klein, Premiata, Tommy Hilfiger, Replay, Camper, Cesare Paciotti, Liu Jo, Guess, Desigual, Paciotti 4US, UGG@Australia i mnogih drugih.

Svaki od naših brendova uživa visok stupanj autonomije, ali i odgovornosti kako bi sačuvao kreativnu slobodu uz primjenu globalne strategije.

IT Specijalist​​ (m/ž)

(Zagreb)

Opis posla

  • podrška korisnicima u upravi i maloprodaji
  • sudjelovanje u instalaciji i administraciji srodnih operativnih sustava
  • instalacija, održavanje i administracija računalnih i mrežnih sustava
  • implementacija poslovnih aplikacija
  • sudjelovanje u kreiranju operativnih procedura i dokumentacije
  • podrška u širenju poduzeća na nova tržišta
  • komuniciranje sa internim i eksternim suradnicima u sklopu održavanja infrastrukture i podrške poslovnim procesima
  • predlaganje nabave nove opreme, dijelova i software-a
  • traženje načina za poboljšanje tehnološke platforme
  • izrada izvještaja za potrebe uprave

Uvjeti

  • izražene kompjuterske vještine
  • poželjno poznavanje sustava Navision 2015 i LS Retail software-a
  • napredno poznavanje MS Office sa naglaskom na Excel
  • napredno poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • sposobnost rješavanja problema unutar sustava
  • određivanje prioriteta
  • organizacija radnih zadataka i vremena
  • fleksibilnost i prilagodljivost
  • komunikativnost
  • timski rad
  • inovativnost i proaktivnost

Što nudimo

  • rad u renomiranoj kompaniji
  • rad u dinamičnom okruženju
  • mogućnost napredovanja
  • stimulativno nagrađivanje
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.