Pošalji prijatelju

Voditelj robne kontrole i prevencije gubitka (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Fashion Company je kompanija koja se bavi modom i modnom maloprodajom i veleprodajom sa svoja 25 maloprodajna mjesta u Hrvatskoj (sa Srbijom, Crnom Gorom i Makedonijom taj broj raste na preko 100). Brendovi koje Fashion Company zastupa pripadaju klasi svjetski poznatih modernih urbanih brendova kao što su: Diesel, Calvin Klein, Premiata, Tommy Hilfiger, Replay, Camper, Cesare Paciotti, Liu Jo, Guess, Desigual, Paciotti 4US, UGG@Australia i mnogih drugih.

Svaki od naših brendova uživa visok stupanj autonomije, ali i odgovornosti kako bi sačuvao kreativnu slobodu uz primjenu globalne strategije.

Voditelj robne kontrole i prevencije gubitka (m/ž)

(Zagreb)

Opis posla

  • kontrola robe i prevencija robnih gubitaka u trgovinama na području Republike Hrvatske
  • vođenje evidencije: reklamacija, manjka robe i prikupljanje dokumentacije, kontrola inventura, kontrola akcija, kontrola procedure korištenja loyalty i gift kartice
  • kontrola odobrenih reklamiranih i oštećenih artikala
  • primjena i kontrola tehničke zaštite (video nadzor)
  • izrada izvještaja robne kontrole, inventure, a prema uputama i na zahtjev uprave
  • pravovremeno prosljeđivanje točnih i jasnih informacija iz područja kontrole upravi poduzeća
  • predlaganje mjera za preventivno djelovanje u slučaju rizika i gubitaka poduzeća
  • davanje prijedloga za poboljšanje postojećih procesa rada
  • kontrola rada djelatnika za tjelesnu zaštitu
  • organizacija i kontrola prijema robe u redovnom dnevnom poslovanju i prilikom otvaranja novih trgovina na području Republike Hrvatske
  • komunikacija sa partnerima za servisiranje opreme iz područja tehničke zaštite

Uvjeti

  • stupanj stručne spreme: VŠS, VSS (vrsta stručne spreme: Ekonomska i druga)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • korištenje računalnog paketa MS Office
  • poznavanje engleskog jezika
  • radno iskustvo: 1 godina

Što nudimo

  • rad u renomiranoj kompaniji
  • rad u dinamičnom okruženju
  • mogućnost napredovanja
  • stimulativno nagrađivanje
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.