Pošalji prijatelju

Financijski kontrolor (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ManpowerGroup Hrvatska za svog klijenta, Fresenius Medical Care, vodeću kompaniju u svojoj industriji, traži osobu za popunu pozicije Financijskog kontrolora (m/ž).

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla i zaduženja:

  • Priprema i kontrola financijskih i drugih periodičnih izvješća na kvartalnoj i/ili godišnjoj razini;
  • Priprema operativnog budžeta i financijskog predviđanja
  • Aktivno sudjelovanje i predlaganje operativnog budžeta;
  • Izrada periodičnih analiza vezanih na prodaju, troškove, ulaganja, analizu novčanog tijeka i studije isplativosti za potrebe managementa
  • Sudjelovanje u podnošenju zahtjeva za odobrenje ulaganja u smislu pripreme financijskog plana, unos i održavanje podataka u SAP-u;
  • Kontinuirano i aktivno praćenje sustava internih kontrola (ICS) i povezanih aktivnost
  • Praćenje sustava internih kontrola u financijama i računovodstvu i izvještavanje o rezultatima prema Financijskom direktoru (CFO)
  • Provođenje internog sustava kontrola - iPACE

Uvjeti:

  • VSS ekonomskog ili srodnog društvenog smjera
  • Najmanje tri godine radnog iskustva na sličnim ili istim poslovima
  • Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredni korisnik računala (Office paket, Internet)
  • Izražene vještine planiranja i određivanja prioriteta
  • Organiziranost i poštivanje rokova u izvršenju zadataka, proaktivnost
  • Izvrsne komunikacijske vještine
  • Razvijena snažna radna etika i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.