Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Makarska

Rok prijave:

  • Deichmann trgovina obućom d.o.o.
  • Adresa: Ul. Rudolfa Kolaka 14, 10 040 Zagreb

Najveći prodavač obuće u Europi Deichmann traži suradnike za novu poslovnicu u Makarskoj.

Opis posla

  • briga o trgovini i prodaji
  • rad s kupcima
  • postizanje ciljeva poduzeća

Od Vas očekujemo

  • komunikativnost, fleksibilnost i organiziranost
  • veselje i smisao za rad sa strankama i za rad u timu
  • osjećaj za odgovornost i zainteresiranost za rad

Što nudimo

  • rad u uređenoj sredini vrlo uspješne međunarodne tvrtke
  • zanimljiv, dinamičan i raznolik posao
  • mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.