Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Kali

Rok prijave:

  • PESCATORE, obrt za ugostiteljstvo, vl. Nikola Rajčić
  • Adresa: Put Vele Luke 2, 23272 Kali

Ugostiteljski objekt Pescatore nalazi se u mjestu Kali na otoku Ugljanu. Otvoreni smo cijelu godinu.

Opis posla

Posluživanje hrane i pića.

Uvjeti

- po dogovoru

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (osnovno)

Što nudimo

- besplatni smještaj u neposrednoj blizini radnog mjesta
- jedan dnevni ubrok

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 5000 do 6000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.