Pošalji prijatelju

Programer web aplikacija (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

CROZ je jedna od top IT tvrtki specijaliziranih za razvoj custom softvera koja iza sebe ima više od 700 uspješno odrađenih projekata u Hrvatskoj i inozemstvu. Naši vrhunski i iskusni stručnjaci grade enterprise web i mobilna rješenja koristeći najmodernije tehnologije i arhitekturalne koncepte, uz dosljednu primjenu praksi agilnog razvoja softvera. Kontinuirano usavršavanje i praćenje razvoja IT industrije čini nas pouzdanim partnerom brojnim korisnicima iz bankarskog, telekomunikacijskog i javnog sektora. Osobni pristup razvoju pojedinca i fleksibilnost ključni su dijelovi kulture tvrtke.

Opis posla

Traži se programer web aplikacija (m/ž).

Nastavi čitati jer u našem timu imamo super mjesto za tebe!

Uvjeti

- dobro poznaješ neki od MVC frameworka poput Springa, Railsa i Laravela ili ORM frameworka poput Hibernatea?
- JavaScript imaš u malom prstu, a poznaješ i front-end web frameworke kao što su Angular, Ract, Vue.js, ExtJs?
- razvoj u Groovy, Java, Kotlin i(li) Ruby programskim jezicima veseli te skoro kao pivo poslije posla?
- uživaš razgovarati s kolegama o temama kao što su Agile, Scrum, Kanban, DevOps?

Tražimo:
- da voliš ono što radiš te da se to vidi u kvaliteti koda koji ćeš producirati
- da te zanima šira slika – razmišljaš o tome kako razvijaš softver i kako će se on koristiti
- da rado razgovaraš s kolegama, bilo da tražiš ili nudiš pomoć oko određenog zadatka
- da istražuješ i učiš nove stvari
- da poznaješ osnovne principe objektno-orijentiranog programiranja

Bilo bi prekrasno da već imaš iskustva u razvoju web aplikacija, posebno onih na Java EE okolini (ali nije bauk ako nemaš, a želiš učiti!).

P.S. Nećemo se buniti ako te zanimaju Data Science, društvene mreže, robotika, cloud i slične teme. Dapače, u potpunosti te podržavamo u istraživanju i učenju jer su to teme i područja zastupljena na projektima koje radimo.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Što nudimo

- rad s mladim, agilnim i vrlo sposobnim kolegama i kolegicama
- sudjelovanje u svim fazama razvoja softvera i rad na kul projektima
- priliku da naučiš raditi s mnogim zanimljivim tehnologijama, alatima i arhitekturama
- da budeš dio tima koji konstantno uči, rado dijeli znanja i iskustva, a isto tako se dobro zabavlja i radi na tome da atmosfera na poslu bude vrh
- mogućnost utjecaja na poboljšanje rada vlastitog tima i organizacije općenito

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.