Pošalji prijatelju

Specijalist za marketinške komunikacije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Delt papir d.o.o., tvrtka je u privatnom vlasništvu, osnovana 2003. godine te danas broji 80 zaposlenika i bilježi konstantan rast prihoda i broja zaposlenih.

Kroz višegodišnje iskustvo na području proizvodnje, distribucije i prodaje higijenskih papirnatih proizvoda u segmentu kućanstva (brand Olala) te za segment potrošača za profesionalnu upotrebu (brand Tubeless), Delt papir se dokazao kao pouzdan partner na tržištu Hrvatske, a još važnije na tržišti Europske unije i Bliskog istoka sa distribucijom u 25 zemalja.

Vođena idejom kako razvoj tvrtke može pratiti samo vrhunska tehnologija, tvrtka danas posjeduje jedan od najmodernijih pogona za konvertiranje papirne konfekcije, gdje se kontinuirano prilagođava zahtjevima kupaca, neovisno o razvijanju standardnog asortimana.

Razvoj novih proizvoda kroz vlastite brandove naša su strateška orijentacija. Izvoz naših proizvoda danas je preko 50% ukupnih prihoda Delt papira.
Paletu svojih proizvoda širimo stvaranjem prepoznatljive i kvalitetne suradnje s našim klijentima, jer nam je kvaliteta uz zadovoljstvo klijenata, imperativ poslovanja koji nosi ulogu pouzdanog partnera.

„Naša obveza, kao Uprave društva uz obvezu svih zaposlenika tvrtke je da svojim djelovanjem i pristupom svim zainteresiranim stranama prikažemo sliku profesionalne, pouzdane i uspješne tvrtke te svoju djelatnost provodimo u skladu sa zakonskim i internim pravilima.“
Uprava tvrtke Delt papir d.o.o.

Želimo biti pouzdan partner koji će biti standard i mjerilo kvalitete i profesionalnosti u svim segmentima poslovanja - kupcima prvi izbor pri kupnji, zaposlenima poželjan poslodavac, poslovnim subjektima pouzdan partner te biti društveno odgovorna tvrtka.

Opis posla

Slijedom povećanja opsega posla i proširenja poslovanja, Delt papir d.o.o. je u potrazi za izvrsnim kandidatom na radnom mjestu:

Specijalist za marketinške komunikacije (m/ž).

Opis posla:
- kreiranje, priprema i provođenje marketinških aktivnosti (s ciljem širenja, prepoznatljivosti i povećanja tržišnog udjela brand-a i društva)
- sudjelovanje u osmišljavanju vizuala za proizvode Društva
- vođenje korporativnog PR
- planiranje, organizacija i realizacija evenata
- planiranje, organizacija i realizacija sudjelovanja Društva na sajmovima u Hrvatskoj i inozemstvu
- kratkoročno i dugoročno planiranje drugih događanja
- održavanje internetskih i društvenih stranica Društva (pisanje i objava PR članaka)
- proaktivna komunikacija s ostalim odjelima društva, partnerima, agencijama i ostalim dobavljačima usluga
- analiziranje rezultata marketinških aktivnosti
- sudjelovanje u izradi i provođenju ATL i BTL kampanja

Uvjeti

- VSS marketinškog ili društvenog smjera
- radno iskustvo: min 2 godine na istim ili sličnim poslovima
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje marketinških alata i tehnika
- napredno poznavanje rada na računalu (MS Office, Power Point )
- iskustvo u vođenju digitalnog marketinga (Facebook, Instagram, community manager, bussines i ads manager )

Pridružite nam se - pošaljite nam svoju molbu i životopis do 24.01.2020. putem linka za prijavu na portalu MojPosao i očekujte naš poziv!

Pristigli životopisi nakon isteka navedenog roka neće biti uzimani u obzir; isto tako i kandidati koji ne zadovoljavaju gore navedene uvjete.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Odabranim kandidatima nudimo rad u stabilnoj i respektabilnoj kompaniji orijentiranoj izvozu unutar Europske unije, regije i Bliskog istoka, redovita i primjerena primanja, mogućnost profesionalnog razvoja te motivirajuće radne uvjete u okruženju u kojem prepoznajemo i nagrađujemo timski rad, ali i kvalitete pojedinca.

Vrsta zaposlenja: neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseca

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.