Pošalji prijatelju

Područni voditelj primjene i prodaje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

Renomirano smo međunarodno poduzeće koje se bavi proizvodnjom u prehrambenoj i kemijskoj industriji, tražimo kandidata/kandidatkinju za radno mjesto:

Opis posla:
- demonstrira postojeće i nove proizvode kod kupaca
- predlaže i organizira akcije za poboljšanje prodaje
- sudjeluje na edukacijskim seminarima u zemlji i inozemstvu
- sudjeluje na sajmovima u zemlji i inozemstvu
- prati rad konkurencije i poduzima mjere za uspješan nastup na tržištu
- izrađuje i predlaže godišnji operativni plan prodaje na svom tržištu
- preuzima odgovornost za izvršenje plana prodaje i naplatu potraživanja

Uvjeti

- VSS (ekonomski fakultet, kemijsko-tehnološki ili prehrambeno-biotehnološki fakultet)
- 2 godine radnog iskustva u B2B prodaji
- spremnost na intenzivna putovanja u regiji i zapadnoj Europi
- visokomotivirana osoba spremna za rad u dinamičnoj atmosferi
- razvijene komunikacijske vještine
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- spremnost na učenje i stručno usavršavanje
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje rada na računalu (MS Office, Internet)

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Uspješnom kandidatu/kandidatkinji nudi se poticajno radno okruženje u stabilnoj i uspješnoj međunarodnoj kompaniji.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.