Pošalji prijatelju

A la carte kuhar / Kuhar (m/ž)

Hvar

Rok prijave:

Nakon Poreča, Rabca, Krka, Dubrovnika, Raba, Makarske, Valamar Riviera dd došla je i na Hvar. Za novi poslovni zamah Helios Faros dd otvorena su nova radna mjesta, budite i vi dio tima koji gradi bolju budućnost.

Opis posla

- rad u a la carte restoranu
- inicijacija i prezentacija novih jela
- planiranje namirnica za pripremu jela
- priprema menija i jela po narudžbi

Uvjeti

- SSS
- minimalno 3 godine radnog iskustva
- položen majstorski ispit

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- nakon uspješne sezone mogućnost ulaska u mjeru stalni sezonac
- smještaj i topli obroci na teret poslodavca
- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.