Pošalji prijatelju

Specijalist za mrežnu podršku na daljinu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • IBM Hrvatska d.o.o.

Opis posla

IBM Hrvatska je u potrazi za Specijalistima za mrežnu podršku na daljinu koji će biti zaduženi za rješavanje hardverskih i softverskih problema na mrežnoj opremi (Cisco, Juniper, ADVA, F5, Fortinet).

Misija Specijalista za mrežnu podršku na daljinu je rješavanje tehničkih problema IBMovih korisnika, provođenje analize kvarova, pronalaženje uzroka problema i pružanje tehničkog rješenja, podrška tehničarima na terenu te dokumentiranje svakog slučaja u našim sistemima.

Zadaci također mogu uključivati:
- analiza problema na temelju podataka dobivenih od korisnika
- pronalaženje uzroka problema, kreiranje akcijskog plana i rješavanje problema
- podrška prilikom instalacije i konfiguracije
- komunikacija s korisnicima
- stand by model podrške 24/7

Uvjeti

- iskustvo sa mrežnim platformama Cisco i Juniper
- dodatno iskustvo sa platformama kao što su Adva, Fortinet, F5 je prednost
- dobro poznavanje mrežne infrastrukture
- Cisco CCNA certifikat / Juniper JNCIA certifikat
- napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (B2 / C1)
- poželjno poznavanje još jednog stranog jezika (francuski, talijanski, španjolski)
- odlične komunikacijske vještine
- odlične organizacijske vještine
- analitički način razmišljanja
- sposobnost preuzimanja kompleksnih problema i rješavanje problema na vrijeme informirajući sve relevantne strane
- sposobnost multitaskinga
- usmjerenost na klijenta
- timski duh
- sposobnost rada uz minimalan nadzor
- sposobnost samoedukacije
- dobro poznavanje MS Office-a

Jezici:

Engleski (napredno), Francuski (prednost), Talijanski (prednost), Španjolski (prednost)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- mogućnost dodatne edukacije i napredovanja
- rad u internacionalnom okruženju
- razvoj karijere u internacionalnoj korporaciji
- ugodnu radnu atmosferu i kolege koji su uvijek spremni pomoći
- dodatni dani godišnjeg odmora
- Multisport članstvo i sudjelovanje u raznim pogodnostima za zaposlenike

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.