Pošalji prijatelju

Zavarivač (m/ž)

Kildare, Irska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Tražimo više kandidata za radno mjesto Zavarivač (m/ž) za rad na izgradnji proizvodnog pogona u mjestu Kildare, Irska.

Ključni zadaci:
- zavarivanje MIG i TIG postupkom ugljičnog i nehrđajućeg čelika
- priprema, obrada, zavarivanje metalnih cijevi i držača u skladu s nacrtima, specifikacijama i važećim standardima
- priprema materijala za zavarivanje
- rukovanje i održavanje aparata za zavarivanje
- korištenje potrebnog ručnog i električnog alata
- čitanje nacrta te pridržavanje istih
- razumijevanje izometrije
- samostalan rad te rad u timu
- pridržavanje sigurnosnih odredbi, kvalitete i standarda rada
- nošenje zaštitne odjeće
- održavanje urednosti radnog prostora

Uvjeti

- KV
- obavezno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima te reference poslodavaca ili kontakt osobe
- obavezno posjedovanje važećeg atesta (obavezna preslika)
- obavezna praktična provjera znanja, sposobnosti i vještina
- dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- sposobnost samostalnog čitanja nacrta i razumijevanja izometrije
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa isključivo na engleskom jeziku s popisom projekata, referencama poslodavaca te preslikom srednjoškolske svjedodžbe putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- irska prijava (irski PPS i bankovni račun)
- projektni angažman (2 – 3 godine)
- satnica 23,96 € bruto za 39 sati tjedno, prekovremeni 35,94 € bruto (tjedno se radi u pravilu 45 sati)
- osigurane dnevnice 179.80 € bruto tjedno
- organiziran smještaj i prijevoz do i od posla
- osigurano osposobljavanje za zaštitu na radu prije početka rada na teret poslodavca
- početak rada po prestanku ograničenja putovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.