Pošalji prijatelju

Animator (m/ž)

Pakoštane

Rok prijave:

Turističko naselje Pine Beach Pakoštane jedinstveno je all inclusive naselje na Jadranu čiji eko bungalovi, pješčana plaža, mediteranska kuhinja te veliki broj sportskih i zabavnih aktivnosti nikoga ne ostavljaju ravnodušnim.

Pridružite nam se!

ANIMATOR (m/ž)

Opis posla:

  • sportska animacija
  • miniclub animacija
  • plesanje i izvođenje zabavnih programa

Uvjeti:

  • poznavanje 2 strana jezika
  • poželjno radno iskustvo na sličnim ili jednakim pozicijama

Nudimo:

  • smještaj i hranu (3 obroka) ili naknadu putnog troška
  • rad od 25.05.2020. do 18.09.2020.
  • rad u smjenama (nema noćne smjene)
  • neto plaću od 4.500 do 6.000 kn
  • obuku za posao i radnu odjeću
  • stručne edukacije
  • stjecanje iskustva u jedinstvenom naselju u Hrvatskoj
  • opuštenu radnu atmosferu i izlet na kraju sezone
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.