Pošalji prijatelju

Voditelj kontrolinga i financija (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

Roses Values d.o.o. je operativno društvo Roses Designer Outlet Centra iz Svetog Križa Začretje, prvog outlet centra u Hrvatskoj.

Opis posla

Tražimo osobu koja bi upotpunila naš tim, a čije zadaće bi bile:
- izrada budgeta i praćenje troškova
- izrada internih izvještaja za potrebe Uprave društva
- izrada eksternih izvještaja za potrebe banaka, revizora i statistike
- fakturiranje i naplata potraživanja
- organiziranje i provedba platnog prometa
- kontrola računovodstvenih evidencija

Uvjeti

Tražimo osobu s najmanje 5 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima. Od kandidata očekujemo odgovornost, pouzdanost i samostalnost u radu, te dobro poznavanje rada na računalu. Izvrsno poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika je obavezno zbog radnog okruženja, te će se i razgovor za posao voditi isključivo na stranom jeziku.

Ukoliko ste motivirani za rad u dinamičnom okruženju, te ste se prepoznali u navedenim kriterijima, molimo Vas da se prijavite putem linka za prijavu najkasnije do 26.02.2020.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

Kandidatima nudimo pozitivno radno okruženje uz pogodnosti stimulativnih primanja, neovisnosti u radu, dodatnih edukacija, itd.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.