Pošalji prijatelju

JAVA/IPIS developer u odjelu aplikativnih rješenja (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

  • Poslovno Informatički Sistemi d.o.o.

Tvrtka PIS (Poslovno Informatički Sistemi d.o.o.) u svojih 29 godina poslovanja izrasla je u jednog od najjačih hrvatskih proizvođača integralnih aplikativnih programskih rješenja za upravljane poslovnim procesima i efektima poslovanja.

Do takve tržišne pozicije dovelo nas je kontinuirano ulaganje u znanje, razvoj i kvalitetu korisničke podrške što rezultira konstantnim tehničko-tehnološko-funkcionalnim unapređenjima vlastitih aplikativnih programskih rješenja:

- aplikativnog programskog ERP rješenja IPIS+ (Integralni Poslovno Informacijski Sustav)
- te sustava poslovne inteligencije MIS (Menadžment Informacijski Sustav) koji pruža potporu poslovnom odlučivanju i upravljanju efektima donesenih poslovnih odluka

kao i konstantno unapređenje kako vlastitih poslovnih procesa tako i odnosa sa našim korisnicima.

Opis posla

Zbog kontinuiranog rasta poslovnih potreba tražimo više djelatnika za radno mjesto:

JAVA/IPIS developera u odjelu aplikativnih rješenja (m/ž).

Razvoj je fokusiran na web tehnologijama, a naši klijenti su uspješne tvrtke u Adria regiji.

Uvjeti

Kandidat kakvog tražimo je softver developer sa ili bez iskustva, željan izazova i učenja, koji će se svojim znanjem, iskustvom i daljnjim razvojem svojih kompetencija brzo uklopiti u postojeći tim:
- VŠS/VSS
- poznavanje objektnog programiranja - JavaEE/C
- poznavanje sljedećih tehnologija: Eclipse, Spring, ORM, HTML5/CSS/JS
- poznavanje rada sa SQL bazom podataka (FirebirdSQL)
- poznavanje Linux operativnog sustava
- dobro vladanje engleskim jezikom, u govoru i pismu
- sklonost timskom radu i dobre komunikacijske vještine
- želja za učenjem novih tehnologija za razvoj softvera

Iskoristite ovu priliku i pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- mogućnost profesionalnog razvoja kroz mentorstvo, interne i eksterne edukacije, rad na zanimljivim zadacima i projektima
- pozitivnu radnu atmosferu s otvorenom komunikacijom
- primanja sukladno ostvarenim rezultatima rada
- rad u multidisciplinarnom radnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Varaždinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.