Pošalji prijatelju

Djelatnik alotmanske prodaje (m/ž)

Opatija

Rok prijave:

LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d. je vodeći lanac hotela na području Opatije, Ičića, Lovrana, Medveje i Mošćeničke drage. Upravlja sa 14 hotela i vila te autokampom na Opatijskoj rivijeri, baštineći tradiciju u hotelijerstvu dulju od 125 godina posebice u kongresnom i wellness turizmu.

Opis posla

- odgovornost za pravilnu i ažurnu komunikaciju s klijentima
- povećanje portfelja klijenata akvizicijom novih i kvalitetnim vođenjem postojećih
- odgovorno vođenje, realizacija i kontrola ugovornih obveza
- prepoznavanje zahtjeva klijenata radi postizanja što kvalitetnije poslovne suradnje

Uvjeti

- VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja
- najmanje dvije godine iskustva na istim ili srodnim poslovima
- razvijene komunikacijske vještine te posebice spremnost na timski rad
- znanje engleskog jezika, prednost znanje i njemačkog jezika
- napredno korištenje Windows Office paketa

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.