Pošalji prijatelju

Specijalist u računovodstvu i financijama (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Electus DGS d.o.o.

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.
S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Zagreb

Opis poslova:

  • obavljanje poslova knjiženja u glavnu knjigu
  • knjiženje izvoda,
  • URA/IRA
  • obračun PDV-a
  • knjiženje kamata, tečajnih razlika, razgraničenja troškova
  • obavljanje poslova fakturiranja,
  • usklada salda konti kupaca

Uvjeti:

  • srednja/viša/visoka stručna sprema
  • poželjno iskustvo u računovodstveno-financijskim poslovima u trajanju 2 godine
  • dobro poznavanje računovodstvenih pravila i propisa s operativnim iskustvom u provedbi istih
  • napredno poznavanje rada na računalu (MS Office, Excel)
  • proaktivnost i sklonost timskom radu i međusobnoj suradnji
  • visoku motiviranost za rad i sklonost rješavanju problema
  • izražena sposobnost određivanja prioriteta

Nudimo:

  • ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost produljenja na neodređeno
  • priliku za osobni i profesionalni razvoj

Ako ste analitična, pedantna i marljiva osoba, spremna za rad u mladom i dinamičnom timu, imate želju za daljnjim unapređenjem svojih vještina i znanja, prijavite se na natječaj do 29. veljače 2020. putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.