Pošalji prijatelju

Vanjski operater (m/ž)

Kostrena

Rok prijave:

  • Electus DGS d.o.o.

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.
Za našeg klijenta, Ina Grupu, srednje veliku europsku naftnu kompaniju s vodećom ulogom u regiji u području istraživanja, razrade i proizvodnje nafte i plina, preradi nafte te distribuciji nafte i naftnih derivata tražimo odgovorne i stručne osobe za rad na poziciji:

Kostrena

Opis poslova:

  • Kontroliranje i praćenje odvijanja tehnološkog procesa, rada strojeva i procesne opreme procesnih sekcija
  • Provođenje radnih naloga i uputa za rad procesnih sekcija, naloga za popravak strojeva i procesne opreme, uputa za namješavanje i optimalnu potrošnju kemikalija i energenata na procesnim sekcijama postrojenja.
  • Nadziranje svih vanjskih izvođača prilikom radova na procesnoj opremi.
  • Usmjeravanje poluprodukata i produkata, uzimanje uzoraka, namješavanje i doziranje kemikalija u proces procesnih sekcija
  • Provođenje preventivnog održavanja uređaja i sustava te otklanjanje manjih kvarova
  • Pripremanje strojeva, procesne opreme i uređaja za popravak kvarova i remont te izvršavanje poslova u remontu postrojenja
  • Održavanje čistoće radnog prostora i procesne opreme
  • Evidentiranje tehnoloških parametara na procesnim sekcijama postrojenja i podataka o radu strojeva i uređaja

Uvjeti:

  • SSS – tehnička struka (kemijska, strojarska, elektro)
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima je prednost
  • Organiziranost i timski rad
  • Spremnost na kontinuirano učenje i proširivanje kompetencija
  • Visoka razina odgovornosti u izvršenju zadataka
  • Poznavanje rada na računalu

Nudimo:

  • Rad na određeno vrijeme putem agencije za privremeno zapošljavanju s mogućnošću produljenja na neodređeno i prelaska u INA Grupu
  • Plaćen prijevoz
  • Mogućnost usavršavanja i edukacija
  • Stimulativna primanja i rad na dinamičnom projektu

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj do 29.02.2020. putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.