Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Karlovac

Rok prijave:

Tvrtka radi više od 12 godina u ugostiteljstvu,u istoj zgradi u Karlovcu ima bistro i restoran.

Bistro ima ponudu brze hrane, dnevnih jela, pizza, tjestenina, roštilja kapaciteta 50 osoba. Restoran je na 2 katu zgrade sa ponudom roštilja i radi prigodne svečanosti po najavi (obiteljska događanja,vjenčanja i sl.)

Opis posla

- priprema i dovršava sva jela na temelju utvrđenih normativa
- odgovara za zaprimanje namirnica i kontrola kvalitete
- izrađuje jelovnike i recepture
- brine o higijeni te čistoći pribora i kuhinje
- brine o kvaliteti hrane ukusu i izgledu hrane

Djelatnik radi sve poslove koje mu poslodavac zadaje.

Uvjeti

- komunikativnost
- brzina
- rad sa kolegama u kolektivu
- spretnost

Što nudimo

- edukacije
- dodatna usavršavanja
- mogućnost napredovanja
- radno vrijeme po dogovoru
- plaća ovisno o kategoriji znanja kuhara

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Karlovačka

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.