Pošalji prijatelju

Pomoćni kuhar (m/ž)

Rab, Banjol

Rok prijave:

  • GRADSKA TRŽNICA D.O.O. ZA OBAVLJANJE POSLOVA TRŽNICE NA VELIKO I MALO
  • Adresa: Augusta Šenoe 12, 42000 Varaždin
  • Web: http://www.varazdinskiplac.hr

Dječje odmaralište 'Varaždin' nalazi se u mjestu Banjol na otoku Rabu, okruženo zelenilom i samo 50 metara udaljeno od pješčane plaže. Jedno je od najposjećenijih dječjih odmarališta u Hrvatskoj, poznato po izvanrednoj usluzi. Odmaralištem upravlja Gradska tržnica d.o.o. Varaždin. Osim usluga smještaja i animacije te turističkih programa, posebno nam je važno našim malim gostima ponuditi i vrhunsko kulinarsko iskustvo primjereno njihovoj dobi i nutricionističkim potrebama. Stoga našem rapskom timu želimo pridružiti odličnog kuhara koji će svojim radom i rezultatima nastaviti graditi pozitivnu reputaciju Odmarališta 'Varaždin'.

Opis posla

Gradska tržnica d.o.o., upravitelj Dječjeg odmarališta 'Varaždin' na Rabu, traži pomoćnog kuhara ili kuharicu za sezonski posao od 15.05. do 05.09.2020. Posao je organiziran u smjenama.

Djelatnik će biti zadužen za:
- pripremu namirnica i jela prema HACCP standardu
- pripremu slastica (kolača i torti) i pekarskih proizvoda
- serviranje obroka
- čišćenje i održavanje kuhinje prema HACCP standardu
- ostale poslove u kuhinji, prema potrebi

Uvjeti

Potrebna znanja i kvalifikacije:
- završena ugostiteljska škola, smjer kuhar ili slično primjereno obrazovanje, minimalno SSS
- dvije godine radnog iskustva
- poželjno poznavanje prehrane u dječjim vrtićima i školama
- poželjno poznavanje pravila prehrane kod bolesti (dijabetes, celijakija, Chronova, alergije…)

Uz prijavu priložiti
- životopis
- dokaz o stečenoj stručnoj spremi
- elektronički zapis o radno-pravnom statusu (ispis iz evidencije HZZMO)
- uvjerenje o nekažnjavanju
- preporuku poslodavca (poželjno, nije uvjet)

Molbe za posao i životopise šaljite putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- puno radno vrijeme
- sezonski posao, povećan opseg posla
- rad u smjenama, rad vikendom i praznikom
- osigurana prehrana i smještaj (u višekrevetnim sobama)
- plaća: 8.000,00 kuna neto

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Plaća:

Od 8000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.