Pošalji prijatelju

Blagajnik - konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Tražimo više djelatnika za rad na radnom mjestu blagajnik - konobar (m/ž) u Automat klubu Cezar, autobusni kolodvor, Zagreb.

Opis radnog mjesta:
- ugostiteljski poslovi (posluživanje pića gostima i rad u šanku)
- blagajnički poslovi (odgovornost za uplate - isplate, dnevni obračuni)
- rad s automatima za igre na sreću (osnovno poznavanje aparata ,otklanjanje manjih kvarova, briga o čistoći aparata tokom smjene)

Uvjeti

- SSS
- prethodno radno iskustvo nije potrebno
- osnovno poznavanje stranog jezika
- poznavanje rada na računalu
- komunikativnost, odgovornost, ozbiljnost, urednost, ljubaznost, timski rad
- spremnost na rad noću, nedjeljom i blagdanom

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 978 4442

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- redovna primanja
- rad u dvije smjene, noćni rad, rad nedjeljom i blagdanom
- puno radno vrijeme prema mjesečnom fondu sati

Kako nije potrebno prethodno radno iskustvo na blagajničkim poslovima, rad se započinje radom u šanku sa početnom plaćom 5000,00 kn. Nakon obuke i preuzimanja odgovornosti za samostalni rad u blagajni, plaću povećavamo na 5500,00 kn. akon šest mjeseci rada na blaganičkim poslovima plaću povećavamo na 6000,00 kn.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5000 do 6000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.