Pošalji prijatelju

CNC Glodač / Tokar programer (m/ž)

Nizozemska

Rok prijave:

Rad u inozemstvu sada je lakši nego ikad: sa koordinatorima, dobrim poslovima i smještajem pomažemo tražiteljima posla u Nizozemskoj.

Opis posla

- upravljanje i programiranje CNC strojeve
- na temelju tehničkog crteža, izrade proizvoda, nadzora proizvodnje
- izrađeni po mjeri, uglavnom male do srednje serije
- proizvodnja raznih dijelova
- glodalicama (3, 4 i 5 osovine) uglavnom upravljaju Heidenhain, Fanuc, Mazak, Siemens (serija 400)

Materijali: inox, čelik, bakar, aluminij, dupleks, plastika

Uvjeti

- min. 2 godine iskustva u programiranju na CNC stroju
- samostalni rad
- znanje engleskog jezika
- poznavanje jednog od ovih strojeva

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- dugotrajna radna mogućnost u slučaju usklađenosti, ako ste: pouzdani i profesionalni
- tijekom boravka u Nizozemskoj uz pomoć koordinatora
- po dolasku, naši koordinatori će pričekati vas u zračnoj luci (ili željezničkoj stanici), pomoći pri službenoj prijavi i odvesti vas u vaš smještaj (jer je za rad u Nizozemskoj potreban BSN broj)
- vaš će smještaj biti u dobro opremljenoj, tipičnoj nizozemskoj kući ili stanu, najbližem vašem radnom mjestu, s WiFi-jem. Naravno, pružamo vam vlastitu sobu za dobar odmor
- nudimo najavljeno zapošljavanje nizozemskog sa punim radnim vremenom. Možete raditi u zahtjevnom, modernom i čistom okruženju s našim nizozemskim partnerskim tvrtkama (pogledajte naš video)
- nudimo konkurentnu plaću i najbolji posao u skladu s vašim profesionalnim znanjem i vještinama, zagarantiranih našim 12 godina iskustva na nizozemskom tržištu rada
- svoje tjedno plaćanje u eurima dobit ćete bankovnim prijenosom svakog četvrtka
- ako idete na posao automobilom, dati ćemo vam naknadu goriva, 19 centi po kilometru više od 10 km, tamo i nazad
- ako vam za posao treba nizozemski ispit za sigurnost, a još ga nemate, Eastmen će vam organizirati i platiti
- ako dugo ostanete s Eastmenom, nadoknadit ćemo vam profesionalne potvrde ili obuke
- ako radite s nama i ponudite nam radnu snagu koja počne raditi za nas, nagradit ćemo vas sa 150 eura za njihov treći radni tjedan, što nazivamo vašom plaćom
- za one koji ne koriste smještaj koji pružimo, možemo plaćati više od 100 eura tjedno za podršku smještaja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.