Pošalji prijatelju

Junior IT Administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • IBM Hrvatska d.o.o.

Opis posla

IBM Hrvatska je u potrazi za Junior IT Administratorima sa tečnim poznavanjem njemačkog jezika. Glavni zadaci kojima će se baviti su konfiguriranje i održavanje poslužitelja te konfiguriranje korisničkih pristupa i održavanje stabilnosti sustava i sigurnosti podataka. Također će biti zaduženi za identifikaciju uzroka problema i kreiranje akcijskog plana za rješavanje problema te pružanje tehničke podrške klijentu kao i samu komunikaciju sa klijentom.

Uvjeti

- iskustvo iz područja IT-a
- poznavanje ITIL-a je prednost
- vrlo dobro poznavanje njemačkog i engleskog jezika
- odlične komunikacijske vještine
- odlične organizacijske vještine
- analitički način razmišljanja
- sposobnost preuzimanja kompleksnih problema i rješavanje problema na vrijeme informirajući sve relevantne strane
- sposobnost multitaskinga
- usmjerenost na klijenta
- timski duh
- sposobnost rada uz minimalan nadzor
- sposobnost samoedukacije
- dobro poznavanje MS Office-a
- poznavanje Linux / Windows operativnih sistema je prednost
- razumijevanje rada računalnih mreža i TCP/IP mrežnog protokola je prednost
- stand by model podrške 24/7 (po tjedan dana do 5 puta godišnje)
- posao uključuje mogućnost povremenih putovanja

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- mogućnost dodatne edukacije i napredovanja
- rad u internacionalnom okruženju
- razvoj karijere u internacionalnoj korporaciji
- ugodnu radnu atmosferu i kolege koji su uvijek spremni pomoći
- dodatni dani godišnjeg odmora
- Multisport članstvo i sudjelovanje u raznim pogodnostima za zaposlenike

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.