Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Donji Stupnik

Rok prijave:

  • ENCIAN d.o.o. za unutarnju i vanjsku trgovinu
  • Adresa: Gospodarska bb, 10250 D. Stupnik
  • Web: http://www.encian.hr

Encian d.o.o. obiteljska je tvrtka sa 26 godina tradicije. Bavimo se distribucijom zdrave hrane i prirodne kozmetike. Većina naših djelatnika u tvrtki radi dugi niz godina. Trudimo se poštivati prava djelatnika i pružati ugodne uvjete za rad. Želiš li nam se pridružiti, javi nam se!

Opis posla

Rad u klimatiziranom zatvorenom skladištu te rad na otvorenom (ukrcajni peron). Komisioniranje robe za krajnje kupce, utovar i istovar robe s kamiona uz pomoć mehanizacije.

Uvjeti

Od zaposlenika se traži ozbiljnost, marljivost, fizička sprema, spretnost te spremnost na timski rad i povremeni prekovremeni rad.

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.