Pošalji prijatelju

Tehničar u proizvodnji računala i televizora (m/ž)

Rugvica

Rok prijave:

Uvjerite se kako M SAN Grupa skrbi za svoje zaposlenike te postanite dio tima u našim suvremenim i tehnološki vrhunski opremljenim pogonima gdje se proizvode VIVAX televizori i MSG računala ZAPOŠLJAVAMO:

TEHNIČAR (m/ž)
U PROIZVODNJI RAČUNALA I TELEVIZORA

Mjesto rada: Rugvica

Osnovna zaduženja i poslovi uključuju:

  • sastavljanje i testiranje računala i televizora u kontroliranim, standardiziranim uvjetima na proizvodnoj traci;
  • provjeru ispravnosti pojedinih komponenti;
  • kontrolu kvalitete proizvedenih uređaja;
  • dovođenje u ispravno stanje neispravnih uređaja nastalih u samom procesu proizvodnje;
  • instalaciju softvera;
  • označavanje gotovih proizvoda prikladnom tehničkom dokumentacijom (certifikati, upute i slično);
  • pakiranje gotovih proizvoda.

Iskustvo u sličnim poslovima, poznavanje računalne opreme, SSS i tehničko usmjerenje su poželjni, ali nisu uvjet.

Ono što bezuvjetno očekujemo od svih kandidata su:

  • odgovornost i savjesnost u poslu
  • preciznost i discipliniranost u izvršavanju zadataka
  • strpljivost i pozitivan stav
  • otvorenost u komunikaciji

Nudimo:

  • ugovor o radu na određeno vrijeme
  • fleksibilnost za rad u smjenama
  • plaćena naknada za prijevoz
  • higijenska sredstva za rad osigurana

Prijavite se putem linka za prijavu do 01.04.2020.

ili nas kontaktirajte za detalje
+385 91 136 5114

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.