Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za marketing (m/ž)

Dugopolje

Rok prijave:

  • S+B Systemtechnik d.o.o.
  • Adresa: Bana Josipa Jelačića 19, 21204 Dugopolje

Poslovna djelatnost S + B Systemtechnik obuhvaća razvoj, proizvodnju i prodaju tehničkih sklopova, uređaja i nastavnih pomagala iz područja kao što su obrazovanje, medicinske tehnologije i strojarstva.

Opis posla

- obrada podataka istraživanja tržišta, koji konkurenti postoje, koje proizvode nude po kojim cijenama i što se događa u industriji
- sudjelovanje u osmišljavanju i provedbi marketinških mjera
- definiranje budućeg portfelja proizvoda kako bi tvrtka mogla nastaviti nuditi proizvode koje kupci žele
- redoviti pregled marži profita i cijene proizvoda na tržištu, prilagođavanje cijena, definicija cijena novih proizvoda
- sudjelovanje u planiranju događaja i organizaciju sajmova
- dizajn reklamnih brošura, katalog proizvoda i ostale tiskane proizvode
- dizajn web stranica i web trgovina i održavanje sadržaja
- planiranje, provedba i koordinacija aktivnosti na društvenim medijima
- pisanje izvještaja i prezentacija, upravljanje tehničkom i komercijalnom dokumentacijom

Uvjeti

- VSS iz područja marketinga
- minimum 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- sposobnost analitičkog razmišljanja, točnost i preciznost u izvršavanju zadataka
- izvrsno poznavanje digitalnih alata oglašavanja i komuniciranja
- samostalnost u radu i pouzdanost
- izražene prezentacijske, pregovaračke i komunikacijske vještine
- timski rad
- spremnost za putovanje u inozemstvo

Molimo sve zainteresirane kandidate da nam dostave svoj CV na hrvatskom i engleskom ili njemačkom jeziku, putem linka za prijavu.
Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete.
Svi podaci koje budemo obrađivali biti će povjerljivi i neće biti dostupni trećim osobama.

Selekcija kandidata će se izvršiti po isteku oglasa. Ukoliko se okolnosti zbog COVID–19 ne promijene, razgovori za posao održat će se putem Skyp-a.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Njemački (napredno), Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- zanimljive i izazovne zadatke te rad u iskusnom, kompetentnom i motiviranom timu
- stalni radni odnos s probnim rokom od 6 mjeseci
- rad u poduzeću koje kontinuirano raste i širi se na hrvatskom i inozemnom tržištu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.