Pošalji prijatelju

Čistač / Čistačica

Dugopolje

Rok prijave:

  • S+B Systemtechnik d.o.o.
  • Adresa: Bana Josipa Jelačića 19, 21204 Dugopolje

Poslovna djelatnost S + B Systemtechnik obuhvaća razvoj, proizvodnju i prodaju tehničkih sklopova, uređaja i nastavnih pomagala iz područja kao što su obrazovanje, medicinske tehnologije i strojarstva.

Opis posla

- čišćenje, održavanje i kontrola dodijeljenih radnih prostora, uredskih prostora i sanitarnih čvorova u administrativnim ili proizvodnim područjima
- odgovarajuće rukovanje materijalima, opremom i resursima

Uvjeti

- temeljit način rada
- samostalna i odgovorna osoba
- pouzdana
- poželjno iskustvo

Ukoliko udovoljavate navedenim zahtjevima i motivirani ste postati dio našeg tima, prijavite se na naš oglas sa svojim životopisom i motivacijskim pismom putem linka za prijavu.
Svi podaci koje budemo obrađivali biti će povjerljivi i neće biti dostupni trećim osobama.

Selekcija kandidata će se izvršiti po isteku oglasa. Ukoliko se okolnosti zbog COVID–19 ne promijene, razgovori za posao održat će se putem Skyp-a.

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- ugovor o radu na puno ili nepuno radno vrijeme
- redovita primanja
- vrsta zaposlenja: određeno, neodređeno s probnim rokom

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.