Pošalji prijatelju

Djelatnik za rad na prijemu (m/ž)

Dugopolje

Rok prijave:

  • S+B Systemtechnik d.o.o.
  • Adresa: Bana Josipa Jelačića 19, 21204 Dugopolje

Poslovna djelatnost S + B Systemtechnik obuhvaća razvoj, proizvodnju i prodaju tehničkih sklopova, uređaja i nastavnih pomagala iz područja kao što su obrazovanje, medicinske tehnologije i strojarstva.

Opis posla

- brinete se za prijateljski i susretljiv prijem naših klijenata, posjetitelja i gostiju te ostvarujete kontakte s našim djelatnicima unutar ove podružnice.
- samostalna organizacija i upravljanje prijemnim prostorom
- profesionalno vođenje telefonske centrale (primanje i prosljeđivanje poziva na njemačkom i engleskom jeziku)
- samoinicijativna koordinacija upravljanja posjetiteljima, kao što su koordinacija sastanaka, pozdravljanje, prijem,
- aktivnosti pripreme i aktivnosti nakon korištenja soba za sastanke (sastanka, predavanja, seminari i sl.)
- preuzimanje administrativnih komercijalnih poslova prijemnog pulta kao što su obrada pošte, obrada podataka, upravljanje dokumentima,
- podrška timovima s administrativnim zadacima u svakodnevnom poslovanju (ljudski resursi, marketing, prodaja)
- potpora tajništvu

Uvjeti

- završeno trgovačko/poslovno obrazovanje ili usporediva kvalifikacija
- poželjno je radno iskustvo na poslovima prijemnog pulta, nije uvjet
- dobro vladanje MS Office programskim paketom
- profesionalan i uredan izgled
- komunikacija s ljudima vam pričinja zadovoljstvo
- posjedujete interkulturalne kompetencije

Ukoliko udovoljavate navedenim zahtjevima i motivirani ste postati dio našeg tima, prijavite se na naš oglas sa svojim životopisom i motivacijskim pismom putem linka za prijavu.
Svi podaci koje budemo obrađivali biti će povjerljivi i neće biti dostupni trećim osobama.

Selekcija kandidata će se izvršiti po isteku oglasa. Ukoliko se okolnosti zbog COVID–19 ne promijene, razgovori za posao održat će se putem Skyp-a.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Njemački (osnovno), Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- možete očekivati moderno radno mjesto i puno prostora za svoj osobni i profesionalni razvoj
- ugovor o radu na puno ili nepuno radno vrijeme
- redovita primanja
- visok stupanj profesionalne odgovornosti i slobodu u kreativnom djelovanju
- raznovrsne i zanimljive radne zadatke s uvijek novim izazovima i mnogo prostora za ostvarivanje vlastitih ideja
- rad u stručnom i motiviranom timu
- suvremeno i progresivno radno mjesto gdje će se cijeniti povjerenje i samostalan rad a time i pozitivna radna atmosfera
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos s probnim rokom od 6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.