Pošalji prijatelju

Medicinska sestra / medicinski tehničar

Split

Rok prijave:

  • DJEČJI DOM MAESTRAL SPLIT

Opis posla

Natječaj za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme:

Medicinska sestra / medicinski tehničar.

Opis posla:
- procjena općeg zdravstvenog stanja prilikom prijama i izbor liječnika, stomatologa i ginekologa
- praćenje općeg zdravstvenog stanja korisnika (tjelesnog i psihičkog) kroz praćenje rasta i razvoja
- promatranje i evidencija
- nadzor nad redovnim cijepljenjem i zdravstvenim kontrolama
- savjetodavno-edukativni rad s roditeljima korisnika na boravku i higijensko- epidemiološki nadzor
- organiziranje pružanja zdravstvenih usluga kroz pratnju pri ostvarivanju usluga primarne zdravstvene zaštiti i specijalističkih zdravstvenih usluga
- savjetodavno - edukativni rad s roditeljima pri ostvarivanju usluga primarne zdravstvene zaštite i specijalističkih zdravstvenih usluga
- suradnja sa liječnikom primarne zdravstvene zaštite
- savjetodavni rad i podrška korisnika
- neposredno pružanje zdravstvenih usluga - prepoznavanje hitnih stanja i pružanje prve pomoći
- provođenje zdravstvene njege i medicinskih terapeutskih zahvata
- rad na zaštiti i unaprjeđivanju zdravlja
- održavanje higijene
- primjena mjere kontrole zaraze
- provođenje zdravstvenog odgoja
- podjela i kontrola propisane terapije
- sudjeluje u sastavljanju jelovnika
- vrši nabavku i vodi evidenciju potrošnje lijekova i sanitetskog materijala

Provodi njegu korisnika u dobi od 0 do 1 godine što uključuje:
- njegu lica i tijela
- previjanje pelena
- presvlačenje i higijenu

Za korisnike u dobi od 1 do 3 godine:
- njegu lica i tijela, zuba
- previjanje pelena, presvlačenje
- higijenu nakon hranjenja nesamostalne djece i pomoć pri obavljanju fizioloških potreba djeteta
- sudjeluje u radu stručnog tima i surađuje sa svim relevantnim institucijama

Uvjeti

- srednjoškolsko obrazovanje za medicinsku sestru/tehničara
- 1 godina radnog iskustva u struci
- stručni ispit

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:
- životopis
- dokaz o stečenoj stručnoj spremi
- preslika domovnice i osobne iskaznice
- elektronički zapis ili potvrda o podatcima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)

Prijave s prilozima kandidati podnose na adresu u roku od 8 dana od dana objave.

Ova obavijest objavit će se i na web stranici Doma http://www.ddmaestral.hr.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Dječjem domu Maestral Split, Jurja Šižgorića 4, 21000 Split

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- probni rad: 3 mjeseca

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.