Pošalji prijatelju

Koordinator u transportu - dispečer (m/ž)

Zagreb i okolica

Rok prijave:

  • HYBERA Logistika društvo s ograničenom odgovornošću
  • Adresa: Rimski trg 10, 10431 Kerestinec

HYBERA Logistika je kompanija koja nudi kompletnu logističku uslugu i posluje na području cijele RH.

Obzirom na stalan rast u potrazi smo za djelatnicima koji će se dugoročno zadržati u kompaniji i doprinijeti skupa njezinom rastu i razvoju.

Opis posla

- planiranje, organizacija i koordinacija organizacijske jedinice transporta
- osiguravanje uvjeta za kvalitetno odrađivanje svih procesa rada
- utvrđivanje ključnih parametara za praćenje učinka i efikasnosti te kreiranje modela za praćenje i nadzor nad njima
- unapređivanje poslovnih procesa i povećanje profitabilnosti rada djelatnika
- praćenje zakona
- selekcija i obuka tima
- izvještavanje nadležnih o svim segmentima poslovanja organizacijske jedinice transporta
- kontinuirano praćenje, održavanje i unapređenje procesa vezanih za HACCP sustav
- uspostavljanje i održavanje kontakata s distributivnim i logističkim partnerima

Mjesto rada Zagreb i okolica, RH po potrebi.

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (prednost)

Vozačka dozvola:

B, C, C+E, E

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- redovita primanja
- plaćeni troškovi prijevoza i svi dodaci
- mogućnost daljnjeg napredovanja
- službeni mobitel
- laptop

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.