Pošalji prijatelju

Gradbeni delavec (m/ž)

Slovenija, Inozemstvo, Slovenija

Rok prijave:

  • JANTRA mizarske storitve ter zaključna gradbena dela, d.o.o.

Opis posla

V podjetju Jantra d.o.o., kjer se ukvarjamo s proizvodnjo in vgradnjo stavbnega pohištva ter z zaključnimi deli v gradbeništvu, iščemo gradbenega delavca (m/ž).

Delovne naloge:
- izvajanje gradbenih del (zidarska, tesarska, železarska dela) na gradbišču
- izvajanje del z ročnimi stroji, napravami in lahko gradbeno mehanizacijo ter dvigovalnimi napravami
- delavnost, odgovornost, dober odnos do sodelavcev, pripadnost skupini in zanesljivost
- natančnost in doslednost pri delu
- motiviranost, samoiniciativnost in angažiranost
- pripravljenost na nove delovne izkušnje in izzive
- veselje do dela na terenu in zmožnost dela na višini
- prijaznost in pozitiven odnos do naročnika
- ostala dela po navodilih nadrejenega

Delo je v Sloveniji in tujini.

Uvjeti

- ustrezno stopnjo izobrazbe gradbene ali druge sorodne smeri
- vsaj 1 leto delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu
- samostojnost in odgovornost pri delu, natančnost, prilagodljivost komunikativnost, sodelovalnost
- odlična komunikacija z vsemi v podjetju in s strankami
- vozniški izpit B-kategorije in lasten prevoz
- prednost bodo imeli kandidati z delovnimi izkušnjami na podobnih oziroma primerljivih delovnih področjih

V kolikor izpolnjujete navedene pogoje in vas delo veseli, pošljite svojo vlogo s kratkim življenjepisom in opisom delovnih izkušenj preko linka za prijavo.

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- 1-mesečno poskusno delo z možnostjo redne zaposlitve za polni delovni čas
- redno plačilo, možen dodatek za stimulacijo
- delo v prijetnem mladem kolektivu
- možnost napredovanja
- takojšen začetek dela
- redna zaposlitev s polnim delovnim časom, lahko je tudi oseba s s.p.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni