Pošalji prijatelju

Tehnolog za glodanje / dipl. ing. strojarstva (m/ž)

Ivanić Grad

Rok prijave:

  • "EMP - USLUGE" OBRT
  • Adresa: Ulica 65. bataljuna ZNG 111, 10310 Ivanić Grad

Obrt Emp-usluge se već 20 godina bavi obradom metala i proizvodnjom metalnih proizvoda najviše kvalitete što potvrđuje i naša dugogodišnja suradnja s mnogobrojnim stranim i domaćim partnerima.

Opis posla

- izrada programa za CNC strojeve za obradu metala - glodanje
- propisivanje tehnološkog postupka strojne obrade uz izbor alata i režima obrade, izrada programa za CNC, testiranje programa u proizvodnji, eventualne korekcije
- optimizacija izabranih režima obrade i tehnoloških postupaka
- stalna kontrola proizvedenih komada uz pomoć mjernih instrumenata
- učešće u prenošenju znanja i obučavanju suradnika u proizvodnji

Uvjeti

- minimalno 3 godine radnog iskustva kao tehnolog
- znanje AutoCAD-a, Solidworks-a

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- dodatna edukacija
- službeni mobitel
- mogućnost napredovanja
- stimulativna i redovna zarada
- probni rad u trajanju od 6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 7500 do 12000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.