Pošalji prijatelju

Magistar struke (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Klinika za infektivne bolesti »Dr. Fran Mihaljević«, Zagreb

Opis posla

Klinika za infektivne bolesti »Dr. Fran Mihaljević«, Zagreb, raspisuje natječaj za popunu radnog mjesta u suradničkom zvanju

Magistar struke - 1 izvršitelj (m/ž), za rad na projektu pod nazivom: »CEKOM - Centar kompetencija u molekularnoj dijagnostici«.

Radni odnos s Klinikom za infektivne bolesti »Dr. Fran Mihaljević«, Zagreb, Hrvatska, zasniva se na određeno vrijeme dok traje projekt, a najdulje do 2.4.2022. godine.

Uvjeti

- stečeni znanstveni stupanj magistra struke, polje biologije

Prednost:
- iskustvo u molekularnoj biologiji i/ili imunologiji
- publikacije citirane u relevantnim bazama podataka

Projekt su sufinancirali Europski strukturni i investicijski fondovi (operativni program Konkuretnosti i kohezije 2014. - 2020. - Jačanje gospodarstva primjenom istraživanja i inovacija).

Ove pozicije otvorene su za državljane Republike Hrvatske, državljane EU, ali i drugi strani državljani nisu isključeni.

Uz prijavu na natječaj treba priložiti životopis, dokaz o završenom studiju i akademskom stupnju, ostale dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uvjeta iz natječaja te navesti e-adresu.

Ovaj natječaj objavljuje se u Narodnim novinama, u dnevnom tisku i na službenim internetskim stranicama Klinike, te na središnjem EURAXESS portalu (http://ec.europa.eu/euraxess/), službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskoga istraživačkog prostora.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se na adresu Klinike za infektivne bolesti »Dr. Fran Mihaljević«, Mirogojska 8, 10000 Zagreb, Hrvatska, s naznakom: »Prijava na natječaj za izbor magistra struke za projekt CEKOM« u roku od 30 dana računajući od dana objave u Narodnim novinama.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja svi kandidati će biti obaviješteni u elektroničkom obliku. Objavljeno u Narodnim novinama 25.3.2020. godine.

Stručna sprema:

Magistar struke

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Na ovaj oglas se možete prijaviti pismenim putem.
Klinika za infektivne bolesti »Dr. Fran Mihaljević«, Mirogojska 8, 10000 Zagreb, s naznakom: "Prijava na natječaj za izbor magistra struke za projekt CEKOM"

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.