Pošalji prijatelju

Tesar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ALPHA CONCRETUM gradnja društvo s ograničenom odgovornošću za gradnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Podokička ulica 11, 10251 Hrvatski Leskovac

Opis posla

- obrada drva
- izrada skela
- oplata zidova, stupova i ploča te drugih građevnih konstrukcija
- priprema konstrukcijskih elemenata i spajanje u jedinstvene cjeline

Uvjeti

Svi kandidati dodatne informacije mogu dobiti na navedeni broj mobitela.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 95 588 4722

Stručna sprema:

PKV, KV

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Hrvatski (osnovno)

Što nudimo

- dobri uvjeti
- zapošljavamo više izvršitelja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 6000 do 7000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.