Pošalji prijatelju

Tehnički stručnjak - voditelja projekta (m/ž)

Cubinec

Rok prijave:

  • VODNE USLUGE društvo s ograničenom odgovornošću za obavljanje vodnih usluga

Opis posla

Vođenje projekta na izgradnji i rekonstrukciji vodoopskrbe i odvodnje, kontrola izvođača, rješavanje problematike na terenu.

Uvjeti

- potrebna zvanja: građevinarstvo
- potreban položen stručni ispit; ovlašteni/a voditelj/ica projekta, inženjer/ka gradilišta

Uz prijavu na javni natječaj kandidat/kandidatkinja su dužni priložiti:zamolbu, životopis, preslik dokaza o stečenoj stručnoj spremi (preslik diplome), preslik važeće vozačke dozvole, potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a. Na javni natječaj se ravnopravno mogu prijaviti osobe obaju spolova (kandidat/kandidatkinja).

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člancima 102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17), uz prijavu za natječaj dužan/na je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih općih uvjeta natječaja i sve potrebne dokaze iz st.1. čl.102 dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom „Narodne novine“ broj 157/13, 152/14 i 39/18) uz prijavu za natječaj dužan/na je, osim dokaza o ispunjavanju traženih općih uvjeta natječaja, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Odabir osobe (kandidata/kandidatkinje) obavljat će se na temelju navedenih uvjeta.

Rok za izbor kandidata/kandidatkinje je 30 dana od dana isteka roka za prijave. Osobe će biti pozivane (obavještene) putem e-adrese za kontakt koji iskažu u prijavi.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Osoba se zapošljava na određeno vrijeme uz probni radi u trajanju od dva mjeseca.

Svi zaprimljeni osobni podaci iz zamolbi osoba (kandidata/kandidatkinja) prikupljaju se i obrađuju isključivo u svrhu provedbe ovog natječaja te se potom arhiviraju i neće se više koristiti za drugu svrhu, a osobe podnošenjem zamolbe pristaju na navedeno sukladno GDPR Uredbi o zaštiti osobnih podataka i pratećoj regulativi.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

8

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.