Pošalji prijatelju

Diplomirani inženjer arhitekture (m/ž)

Zagreb, Dubrovnik

Rok prijave:

  • Trames d.o.o.
  • Adresa: Šipčine 2, 20 000 Dubrovnik

Trames projektantska firma s uredima u Dubrovniku i Zagrebu specijaliziran za arhitektonske projekte i projekte interijera svih namjena, kao i za obavljanje poslova vođenja projekta, projektnog inženjeringa i stručnog nadzora.

Opis posla

- projektiranje, izrada idejnih, glavnih i izvedbenih projekata
- odgovornost, savjesnost, pouzdanost, poštivanje dogovora, poštivanje rokova
- komunikacija s javnim ustanovama i državnim tijelima
- izrada troškovnika
- obavljanje drugih sličnih poslova po nalogu Uprave društva
- mogućnost samostalnog i dinamičnog rada gdje se potiče osobni i profesionalni razvoj pojedinca
- dodatno usavršavanje
- poželjno znanje rada u Revit-u

Uvjeti

- visoka stručna sprema - arhitektura
- rad u AutoCAD-u i Microsoft Outlook

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

Outlook, AutoCAD

Što nudimo

Kandidatima se pruža prilika za samostalan i timski rad na izazovnim, dinamičnim i kreativnim arhitektonskim i interijerskim projektima. Zaposlenje na određeno (s probnim radom, stalni radni odnos).

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 5.956,44 kuna.