Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za njemačko govorno područje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ProCall d.o.o.
  • Adresa: Šubićeva 42/III (do Kvaternikovog trga), 10000 Zagreb
  • Web: https://procall.hr/

Procall d.o.o. je tvrtka koja ostvaruje kontinuiran i kvalitetan razvoj zahvaljujući profesionalnom pristupu svojih djelatnika.

U ovim iznimno turbulentnim vremenima osigurali smo stabilnost poslovanja i redovna primanja svim djelatnicima, radni proces prilagodili smo okolnostima kako bi se osjećali sigurnima, a u skladu s preporukama zdravstvene struke.

Procall d.o.o. Zagreb ostvaruje svoju poziciju kvalitetnog i odgovornog partnera kod niza renomiranih firmi kao što su: Normfest GmbH, Vodafone GmbH, RWE Group (Innogy) O2 GmbH Germany, Sicher, Einfach, Direkt GmbH.

Ovisno o projektima koji mogu imati ulazne ili izlazne pozive, specijalizirali smo se za sljedeće aktivnosti:

  • Marketing
  • Istraživanje tržišta
  • Tehnička podrška
  • Terminiranje
  • Prodaja
  • Primanje narudžbi

Stručnjaci u Procall-u, kao i priznati prodajni treneri iz inozemstva, s kojima smo ostvarili suradnju, zaduženi su za profesionalnu obuku zaposlenika. Kroz kontinuirano učenje i usavršavanje, primarni nam je cilj održavanje i podizanje kvalitete našeg rada kao garancije uspješnog poslovanja.

Pridružite nam se i postanite dio našeg odgovornog i ambicioznog tima!

Stručni suradnik za zdravstveno osiguranje - njemačko govorno područje (m/ž)

Opis posla:

  • komunikacija s potencijalnim kupcima
  • telefonska ponuda i prodaja usluga
  • realizacija prodajnih planova i ciljeva
  • izvještavanje o ostvarenim rezultatima

Uvjeti:

  • odlično poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
  • fleksibilnost, timski rad, kvalitetno i odgovorno obavljanje zadataka
  • pouzdanost, komunikativnost, ljubaznost

Što nudimo:

  • primanja se sastoje od fiksnog i varijabilnog dijela, koji ovisi o ostvarenim rezultatima
  • realizacija varijabilnog dijela obračunava se svaki mjesec, a visina ukupnih primanja može dosegnuti i preko 12.000 kn neto
  • za kontinuirano postizanje iznimnih rezultata omogućava se korištenje automobila Golf 8 ili Audi A3
  • puno radno vrijeme: ponedjeljak - četvrtak od 8,30 do 17 sati; petak skraćeno od 8,30 do 14,30 sati
  • slobodni vikendi
  • ugodna radna okolina
  • mogućnost za daljnji razvoj i napredovanje
  • dugoročno zapošljavanje

Ako ste motivirani, otvoreni za izazove, tražite nove mogućnosti i izvrsno poznajete njemački jezik, dostavite nam svoju molbu i životopis na njemačkom jeziku putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.