Pošalji prijatelju

Voditelj tehničke pripreme (m/ž)

Imotski

Rok prijave:

PENETRA d.o.o je ovlašteno predstavništvo međunarodne tvrtke PENETRON.

Opis posla

- izrada tehničkih rješenja prema individualnim potrebama klijenta
- tehnička podrška prodaji
- briga oko tehničke dokumentacije, normi i standarda
- organizacija edukacija i prezentacija

Uvjeti

- 3 godine radnog iskustva, ali nije uvjet

Ukoliko želite proširiti svoja znanja, educirati se u struci te napredovati sukladno svojim vještinama i sposobnostima svakako se prijavite na natječaj.

Za sva dodatna pitanja i informacije stojimo Vam na raspolaganju.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- prijenosno računalo
- mobitel
- stalni radni odnos uz probni rok od 3 mjeseca
- smještaj - prema dogovoru
- službeno vozilo - prema dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 6000 do 8500 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.