Pošalji prijatelju

Specijalist kadrovske i ostale administracije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

CIAK Grupa sa preko 1.000 zaposlenih jedna je od vodećih kompanija u regiji te pionir ekološki osviještenog gospodarenja otpadom.

Sa preko 100 prodajnih mjesta u Hrvatskoj vodeći smo distributer autodijelova i dodatne opreme. Kao lider na tržištu akumulatora više od 25 godina pokrećemo automobile, brodove, motore i kamione u Hrvatskoj i regiji.

Četiri centra za gospodarenje opasnim otpadom u Hrvatskoj uspješno posluju po najvišim europskim standardima i međunarodnim certifikatima. C.I.A.K. gospodari sa preko 30.000 tona opasnog i neopasnog otpada godišnje te ima iskustva u gospodarenju svim vrstama i kategorijama otpada. Naša najbolja referenca je preko 2000 gospodarskih subjekta kojima svakodnevno preuzimamo, prevozimo, obrađujemo i zbrinjavamo opasni/neopasni otpad.

Opis posla

Radi širenja poslovanja, raspisujemo natječaj za radno mjesto:

Specijalist kadrovske i ostale administracije (m/ž) - jedan izvršitelj.

Opis posla:
- aktivnosti vezane uz kadrovsku administraciju, obračun plaća, poreza na dohodak, troškove službenih putovanja
- kadrovska administracija (prikupljanje i pohranjivanje dokumentacije vezane za radni odnos, dosjei radnika, poslovna korespondencija i dr.) te unos i održavanje podataka u matičnoj evidenciji radnika
- provođenje promjena u evidenciji radnika i unos podataka u obrasce ugovora, prilikom organizacijskih promjena i/ili promjena rasporeda radnika, sporazuma, otkaza i obavijesti o prestanku radnog odnosa radnika te provođenje aktivnosti vezanih uz status zdravstvenog i mirovinskog osiguranja radnika.
- izrada obavijesti, potvrda i odluka vezanih za radni odnos radnika, te pokretanje postupka razduživanja radnika prilikom prestanka radnog odnosa.
- kontrola i verifikacija obračuna doprinosa iz i na plaće, poreza, prireza, obustava iz plaće i neto plaće radnika te izrada rekapitulacija obračuna I najava prema korisniku potrebnih sredstava za isplatu plaće i ostalih primanja.
- priprema isplate plaćanja iz obračuna plaće i ostalih primanja
- usklađivanje i provođenje aktivnosti vezane uz porez na dohodak, utvrđivanje poreznih rizika s ciljem pravovremenog otklanjanja
- izrada i verifikacija različitih izvještaja, zahtjeva, potvrda, prijava i obrazaca vezanih uz plaće i ostala primanja na zahtjev radnika i institucija, distribucija platnih listića te izračuni izgubljenih zarada radnika za potrebe sudskih sporova u tijeku., obračun i isplata po sudskim presudama.
- obračun putnih naloga
- i ostali zadaci u skladu s naravi i vrstom rada po nalogu neposredno nadređenog

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS, ekonomskog smjera
- dobro poznavanje radnopravnih regulativa
- visoka razina odgovornosti, motiviranosti i sistematičnosti u radu
- poželjno radno iskustvo u području kadrovske administracije, obračuna plaća ili financija
- napredno znanje rada na osobnom računalu (MS Office)
- poželjna vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- nudimo posao u radno-pozitivnoj atmosferi sa mogućnošću dokazivanja i napredovanja u području Financija
- rad u dinamičnom, poticajnom i ugodnom okruženju u punom radnom vremenu
- ugovor na neodređeno vrijeme sa probnim rokom od 6 mjeseci
- mogućnost usavršavanja
- poticajnu plaću i regulirane radne uvjete
- razmjena znanja i iskustva u timu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.