Pošalji prijatelju

Djelatnik za izradu i montažu ALU stolarije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MT - ING d.o.o.
  • Adresa: Ivane Brlić Mažuranić 12, 10000 Zagreb

Obiteljska tvrtka utemeljena 1989. u Zagrebu. Specijalizirani smo za različite radove u građevini, s naglaskom na stolarske radove, aluminijske i čelične konstrukcije. Izrađujemo kompletnu crnu i aluminijsku bravariju te sve vrste staklarskih radova. Čelične nosive konstrukcije, aluminijske stijene, prozore i vrata. Također se bavimo izradom IZO stakla, sigurnosnog kaljenog stakla, kliznih staklenih automatskih vrata kao i postavljanje zaštitnih folija za staklo, za zaštitu od sunčeve topline, pogleda i iz sigurnosnih razloga.
Posjedujemo vlastiti proizvodni pogon smješten u Samoborskim Novakima.

Opis posla

Zbog širenja poslovanja tražimo više djelatnika/ica za poslove izrade i montaže ALU stolarije te poslove crne i inox bravarije.

Tražimo djelatnika za rad u radioni, na terenu i ostalo po nalogu poslodavca.

Uvjeti

Tražimo osobu koja ima iskustva na sličnim poslovima te je željna učiti i usavršavati se.

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- radno vrijeme 08:00 – 16:00 h
- plaća 8000 kuna + prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 8000 kn

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.