Pošalji prijatelju

Generalni menadžer za vođenje hotela (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

Zapošljavamo generalnog menadžera (m/ž) za vođenje hotela više kategorije u Zagrebu.

Pregled obaveza:
- vođenje hotela visoke kategorije, na način da se osigura optimalan rad i kontinuirano poboljšanje pokazatelja uspješnosti
- vizija vođenja hotela kojom će se inspirirati hotelski suradnici da daju sve od sebe
- nadgledanje svih procesa kvalitete kako bi se osiguralo zadovoljstvo gostiju konstantnom kvalitetom proizvoda i usluga u skladu s ciljevima profitabilnosti hotela

Osnovne funkcije radnog mjesta:

1. Obavljanje administrativnih obaveza koje uključuju: čitanje, pisanje dopisa. Usmena komunikacija sa gostima, voditeljima svih odjela Hotela, nadređenima, vanjskim i unutarnjim suradnicima itd. Temeljito pregledavanje i praćenje izvještaja o popunjenosti hotela, prihodima, troškovima itd. Donošenje procjena i uvođenje promjena kako bi se povećao profit i kvaliteta usluge. Nadgledanje razvoja i revizije poslovnog plana, godišnjeg budžeta, mjesečnih i godišnjih prognoza itd. Formiranje složenih izvještaja.

2. Intervjuiranje, zapošljavanje i obučavanje djelatnika te savjetovanje i nadgledanje voditelja pojedinih odjela u njihovoj učinkovitosti. Razvijanje i nadgledanje planova poboljšanja radnih operacija i pregledavanje rada menadžment tima.

3. Efikasno rješavanje problema, omogućavanje otvorene i jasne komunikacije, provođenje discipline na radnim mjestima. Usmena i pismena komunikacija s osobljem u svrhu pružanja jasnih smjernica.
Odgovarajuće rješavanje problema sa suradnicima i osobljem u skladu sa Zakonom, a sukladno politici tvrtke. Praćenje svih zakonskih regulativa.

4. Sudjelovanje u odnosu sa javnošću te održavanje pozitivnog javnog imidža hotela. Sastajanje sa potencijalnim i postojećim klijentima te promoviranje hotela.

5. Svakodnevni fizički obilazak i vizualni pregled imovine hotela. Praćenje kontrole troškova, stanja blagajni, stanje imovine, čistoće te kvaliteta proizvoda i usluga u cijelom hotelu. Njegovanje kontakta sa suradnicima i gostima.

6. Prisustvovanje na korporativnim sastancima, odlaženje na prodajna putovanja, potpora u istraživanju, razvoju i održavanju standarda.

7. Obavljanje svih ostalih dužnosti povezanih sa funkcijom voditelja hotela.

Uvjeti

- VSS odgovarajućeg hotelsko-turističkog usmjerenja
- prethodno radno iskustvo generalnog hotelskog menadžera minimalno 5 godina
- iskustvo u financijskim / računovodstvenim / kadrovskim procedurama
- fleksibilnost rada u jutarnjim i poslijepodnevnim smjenama, po potrebi vikendom i praznicima
- tečno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost poznavanja dodatnog stranog jezika

Dodatne kvalifikacije:
- fleksibilnost u promjenjivom okruženju
- iskustvo u promoviranju i predstavljanju
- napredno poznavanje Microsoft Office-a
- zadržavanje profesionalnog ponašanja i ophođenja u svakom trenutku
- spremnost umiješati se u svakom trenutku i pomoći suradnicima u njihovim poslovnim obavezama, biti timski igrač
- sposobnost efektivnog djelovanja kod rješavanja problema sa gostima ili zaposlenicima na prijateljski i pozitivan način
- osnovne matematičke sposobnosti i sposobnost izrade točnih matematičkih izvještaja
- sposobnost pristupa i točnog unosa podataka koristeći umjereno složeni računalni sustav
- ravnopravnost i jednakost prema spolovima, vjerama, rasama, osobama s invaliditetom
- čuvanje poslovnih tajni, odluka i politike hotela

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.