Pošalji prijatelju

Programer mobilnih aplikacija iOS / Android (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Utiliter je tvrtka osnovana 2005. sa ciljem stvaranja specijaliziranih i cjelovitih naprednih softverskih rješenja. Proteklog desetljeća postali smo nezamjenjivi faktor na iznimno širokom području poslovanja u ugostiteljstvu, hotelijerstvu, telefoniji, maloprodaji i veleprodaji!

Programer mobilnih aplikacija iOS / Android
Zagreb

Opis posla

U potrazi smo za programerima iOS i/ili Android mobilnih aplikacija, koji posjeduju strast za pomicanjem granica u razvoju mobilnih tehnologija.

Kao programer mobilnih aplikacija, zajedno s našim timom programera surađivati ćete na izgradnji mobilnih aplikacija nove generacije. Primarni fokus je implementacija novih korisničkih sučelja, tehnologija i funkcionalnosti unutar mobilnih platformi.

Radit ćete u timu programera gdje će se vaše znanje, ideje i iskustvo s najnovijim tehnologijama znati iznimno cijeniti. Kod koji pišete mora biti kvalitetan, stoga očekujemo da pišete čisto i jasno organiziran programski kod. Možete raditi od kuće ili iz ureda dokle god lokacija ne bude utjecala na kvalitetnu komunikaciju i timsku suradnju na projektu.

Odgovornosti

  • Razvoj novih funkcionalnosti i korisničkih sučelja iz raznih modela
  • Osiguravanje vrhunskih performansi i korisničkog iskustva
  • Ispravci grešaka i problema s performansama
  • Pisanje dobro organiziranog i čitkog koda
  • Rad sa vanjskim izvorima podataka i API
  • Poboljšanje pouzdanosti platforme
  • Suradnja s drugim programerima, dizajnerima i ostatkom tima za isporuku dobro strukturiranih i visokokvalitetnih rješenja
  • Neprekidno otkrivanje, evaluacija i provođenje novih tehnologija za maksimiziranje razvojne učinkovitosti

Potrebna znanja

  • Dokazano iskustvo u razvoju softvera i razvojne vještine za iOS i / ili Android
  • Dokazano radno iskustvo iOS i / ili razvoj aplikacija za Android
  • Objavili ste barem jednu aplikaciju za iOS i / ili Android
  • Iskustvo sa Objective C
  • Iskustvo sa Android studio i XCode
  • Iskustvo s Kotlin je prednost
  • Poznavanje JSON formata
  • Iskustvo s GIT-om
  • Solidno razumijevanje cjelovitog ciklusa razvoja mobilnih aplikacija i smjernica za dizajn mobilnih aplikacija na svakoj platformi

Pogodnosti

  • Mogućnost rada od kuće
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Rad u brzo-rastućoj industriji
  • Stimulativna primanja
  • Mogućnost bonusa ovisno o učinku

Utiliter d.o.o.
www.utiliter.com

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.