Pošalji prijatelju

Tehnolog održavanja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • E.G.O. Elektro-komponente d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 115, 10 000 Zagreb

Opis posla

E.G.O. Elektro-komponente d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto:

Tehnolog održavanja (m/ž) - 1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme uz probni rad 6 mjeseci.

Opis poslova:
- praćenje i unapređivanje održavanja, upravljanje energijom (el. energija, komprimirani zrak, toplinska stanica, voda)
- vođenje evidencija o održavanju te izrada analiza i izvješća
- vođenje evidencije tehničke dokumentacije
- sudjelovanje u definiranju te praćenje obavljanja preventivnih pregleda infrastrukture, opreme, strojeva, uređaja i proizvodnih linija
- suradnja s poslovođama i radnicima održavanja na rješavanju tehničkih problema
- sudjelovanje u nabavi rezervnih dijelova i opreme
- sudjelovanje u izradi procesograma
- sudjelovanje u aktivnostima i projektima unaprjeđenja i smanjenja gubitaka

Uvjeti

- SSS, VŠS, VSS (elektro ili strojarskog smjera)
- aktivno korištenje i poznavanje rada na računalu (MS Office), napredno znanje Excela
- engleski jezik min. B1 razina u jeziku i pismu

Poželjno:
- radno iskustvo u održavanju infrastrukture, upravljanju energijom, održavanju proizvodne opreme, tehnička znanja i vještine

Vaš profil:
- analitičnost, sistematičnost i preciznost u radu
- organizacijske sposobnosti za vođenje projekata (energetski, građevinski, tehnološki,...)
- inicijativa u radu

Biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.