Pošalji prijatelju

Projektant (m/ž)

Sisak, Zagreb

Rok prijave:

  • DOMING-PROJEKT d.o.o. za graditeljstvo, proizvodnju, trgovinu i poslovne usluge
  • Adresa: Odra-cesta 115, 44000 Odra Sisačka
  • Web: -

- manja projektantska tvrtka s 4 zaposlenih
- 25 godina rada na tržištu
- veliko iskustvo
- fleksibilnost u radu

Opis posla

- projektiranje u graditeljstvu (visokogradnja), idejni projekti, glavni projekti, izvedbeni projekti
- energetski certifikati (fizika zgrade)

Uvjeti

- dipl. ing. građ, ing. građ, dipl. ing. arh.
- iskustvo u projektiranju
- odlično poznavanje rada u AutoCAD-u i sl. aplikacijama (npr. ArchiCAD, Tower....)

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- službeni automobil
- službeni mobitel
- odlični uvjeti rada
- stimulativna dodatna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 8000 do 10000 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 5.956,44 kuna.