Pošalji prijatelju

Zastupnik u osiguranju (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Klijentima pružamo mogućnost usporedbe i pomoć pri odabiru najboljeg osiguranja. Posredujemo u sklapanju osiguranja za sva bolja osiguravajuća društva u Hrvatskoj te time omogućujemo našim klijentima izbor osiguranja napravljen po mjeri baš za njih

Klijenti nas kontaktiraju direktno ili putem portala www.moj-bankar.hr gdje imaju mogućnost apliciranja za željeni/traženi proizvod.

Opis posla

Naši zastupnici svakodnevno komuniciraju sa klijentima, savjetuju ih pri odabiru osiguranja.

Uvjeti

- izvrsne komunikacijske i prodajne sposobnosti
- vrlo dobru informatičku pismenost
- visoku razinu odgovornosti
- ambicioznost i snalažljivost
- spremnost na timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- rad u mladom, dinamičnom i perspektivnom timu
- trajnu edukaciju i usavršavanje na području osiguranja
- mogućnost za vlastiti razvoj
- primanja sukladna rezultatima i napredovanju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Bankarstvo iznosi 6.124,22 kuna.