Pošalji prijatelju

Grafički tehnolog (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MAR-MAR d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Velika cesta 17, 10010 Odra, Zagreb
  • Web: http://www.mar-mar.hr

MAR-MAR d.o.o. vodeći je proizvođač premium bilježnica, ali i puno više od toga. Naš proizvodni asortiman uključuje školske i uredske proizvode od papira (sve vrste uveza, tvrdi, meki i spiralni), rokovnike, notese (sa zaobljenim uglovima i elastikom) i ostalo. Tvrtka smo koja 70% svojih prihoda ostvaruje izvozom u više od 30 zemalja na tri kontinenta.

Opis posla

- komunikacija sa kupcima
- izrada kalkulacija i ponuda
- predlaganje rješenja, materijala i tehnika kako bi se traženi proizvod najpovoljnije, najbrže i najkvalitenije proizveo
- izrada normativa, maketa i radnih naloga
- praćenje i koordiniranje proizvodnih procesa
- kontrola kvalitete
- komunikacija i koordinacija kooperanata
- unapređenje radnog mjesta i procesa

Uvjeti

- timski rad
- dobro poznavanje grafičkih standarada i tehnologije
- radno iskustvo min 5 godina u grafičkoj tehnologiji
- komunikacijske vještine
- sistematičnost, organiziranost i pedantnost
- sposobnost uvođenja promjena
- dobro poznavanje MS office paketa
- iskustvo rada u ERP sustavu
- engleski jezik

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- stalni radni odnos uz probni period

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.