Pošalji prijatelju

Prodavač u samoposluzi mješovite robe (m/ž)

Martinšćica

Rok prijave:

ZAGLAV d.o.o. je tvrtka registrirana za razne djelatnosti, među kojima prevladavaju trgovina, ugostiteljstvo, turizam i graditeljstvo. Također smo registrirani za održavanje i upravljanje zgradama. Uz stalno zaposlene, zapošljavamo i veći broj sezonskih radnika raznih profila. Redovito isplaćujemo plaće radnicima, kao i poreze i doprinose u skladu sa Zakonom.

Vlasnici smo poslovnog objekta u turističkom apartmanskom naselju, 50 metara od plaže, koji se sastoji od samoposluge, putničke agencije i gostionice. Trgovina se nalazi u turističkom naselju Zaglav u sastavu turističkog mjesta Martinšćica na otoku Cresu. U turističkom mjestu Martinšćica u ljetnoj sezoni dnevno boravi oko 6000 turista smještenih u turističkom naselju Zaglav, autokampu Slatina i u kućnoj radinosti.
Ukupno u sezoni zapošljavamo 9 stalnih i 11 sezonskih djelatnika raznih profila.

Opis posla

Prodavač (m/ž) ima zadatak:
- ljubazno prihvatiti kupca
- informirati ga o artiklima
- izvršiti prodaju
- prihvat robe u skladištu
- slaganje robe u skladištu i na police u prodajnom prostoru
- održavanje čistoće poslovnih i prodajnih prostorija, pribora i opreme
- osobna higijena i čistoća radne odjeće te zajedničkih prostorija i sanitarija

Ukoliko pokaže znanje, mirnoću i točnost u radu s novcem, može raditi kao blagajnik na kasi.

Radno vrijeme samoposluge na vrhuncu sezone je od 07:00 do 21:00 sat. U predsezoni i posezoni samoposluga radi dvokratno. Radi se jednokratno ili u smjenama, prema potrebi. Prema potrebi se ostaje duže radi čišćenja radnih prostorija i popunjavanja polica robom.

Početak rada 01.06.2020. godine.

Uvjeti

- završena trgovačka škola ili srednja škola sličnog zanimanja
- pasivno poznavanje barem jednog svjetskog jezika
- rad u smjenama, na neradne dane, nedjelje i blagdane, prekovremeni rad u slučaju nužde i samo ako zaposlenik pristaje na njega
- uredan, besprijekornih higijenskih navika
- položen ispit iz higijenskog minimuma ili poznavanje problematike iz tog područja
- susretljiv prema kupcima
- tolerantan prema suradnicima
- pošten, miran i kulturan van radnog vremena
- uredan u prostorima zajedničkog smještaja i ne ometa ostale zaposlenike u trenucima odmora i za vrijeme spavanja
- bez obveza za vrijeme trajanja ugovora o radu

Donijeti sa sobom slijedeće dokumente:
- osobna iskaznica
- potvrda o radnom stažu i stručnom obrazovanju od Zavoda za mirovinsko osiguranje (studenti ponijeti studentski ugovor)
- odjava od zdravstvenog osiguranja Tiskanica-2
- porezna kartica
- OIB
- zahtjev za povrat putnih troškova od Zavoda za zapošljavanje
- važeća sanitarna knjižica (ukoliko se radi novi pregled donijeti račun R-1 sa našim podacima i mi vraćamo novac)
- uvjerenje o položenom higijenskom minimumu ako postoji
- IBAN tekućeg računa na koji će se isplaćivati neto plaća

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- redovita primanja
- osiguran kolektivni smještaj - besplatno
- osigurana prehrana unutar radnog vremena - besplatno
- povrat putnih troškova od stalnog prebivališta do nas

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Studentski ugovor

Plaća:

Od 6000 do 8000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Primorsko-goranska

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.