Pošalji prijatelju

Referent nabave i unutarnje službe prodaje (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

UNISAFE d.o.o. je tvrtka koja zastupa renomirane europske brandove u domeni radne zaštitne odjeće i obuće te profesionalne odjeća i obuće za ugostiteljstvo i medicinu.

Opis posla

S ciljem unaprjeđenja organizacije rada te pružanja kvalitetnog prodajno-tehničkog servisa našim klijentima širom Hrvatske raspisujemo natječaj za sljedeće radno mjesto:

Opis posla:
- radni zadaci u svezi nabave robe
- organizacija distribucije robe prema klijentima
- aktivna podrška terenskim komercijalistima na terenu
- poslovi oko pripreme, izrade i arhiviranja poslovnih ugovora sa dobavljačima
- provodi cjelokupan proces oko reklamacija
- dnevna komunikacija sa dobavljačima o raspoloživosti robe i rokovima isporuke

Uvjeti

- odlične organizacijske vještine
- samostalnost kod poslova izrade ulaznih kalkulacija i prijema robe
- profesionalni pristup prema radnim zadacima
- ažurnost u radu sa poslovnom dokumentacijom
- komunikativnost
- timski rad

Uvjeti za prijavu:
- SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera
- minimalno 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje rada na računalu
- poznavanje jednog stranog jezika u govoru i pismu (prednost engleski jezik)
- radno iskustvo na poslovnima izrade ulaznih kalkulacija

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto te zadovoljavate uvjete za prijavu, pošaljite nam svoj životopis i zamolbu putem linka za prijavu najkasnije do 27.05.2020.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (prednost)

Što nudimo

Nudimo Vam posao u dinamičnom timu sa mogućnošću dodatne edukacije i usavršavanja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.