Pošalji prijatelju

Doktor medicine / Liječnik opće prakse (m/ž)

Labin, Rovinj

Rok prijave:

  • ORDINACIJA DR. BERKARIĆ jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za zdravstvenu djelatnost
  • Adresa: Trg na Lokvi 1, Rovinj, 52210 Rovinj (Rovigno)
  • Web: http://ordinacijadrberkaric.hr/

Ordinacija dr. Berkarić je osnovana u svrhu pružanja zdravstvene zaštite stranim i domaćim turistima na području Istre tijekom ljetnih mjeseci, radi rasterećenja zdravstvenog sustava i pružanju posjetiteljima Istre što kvalitetnijeg i bezbolnijeg odmora. Cijenimo, potičemo i nagrađujemo svakog kandidata koji se ističe u radu.

Opis posla

Liječnik opće prakse u turističkoj ambulanti.

Uvjeti

Poznavanje njemačkog jezika nije nužno, ali je poželjno. Odlično poznavanje njemačkog jezika dodatno plaćamo.

Vozačka dozvola je potrebna samo ukoliko kandidat želi koristiti službeno vozilo.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

Minimalno 6 mjeseci radnog isk

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word

Što nudimo

Sufinanciranje smještaja ili plaćanje grupnog smještaja po želji. Na raspolaganju službeno vozilo.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Plaća:

Od 8000 do 9000 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.