Pošalji prijatelju

Prodajni inženjer - inside sales (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Tipteh Zagreb d.o.o. specijalist za industrijsku automatizaciju, zastupa i distribuira rješenja za industrijsku automatizaciju, te sudjeluje u projektima automatizacije u svim područjima industrije, kao što su prehrambena, kemijska, naftna, drvna, farmaceutska itd.

Opis posla

- upoznavanje s opremom u industrijskoj automatizaciji
- izrada ponuda za opremu u industrijskoj automatizaciji
- rad s postojećim i novim klijentima
- istraživanje tržišta

Uvjeti

- viša stručna sprema, sveučilišni prvostupnik, visoka stručna sprema, magistar struke i studenti završnih godina - smjer elektrotehnika
- minimalno SSS Elektrotehnike
- poznavanje engleskog jezika
- interes za automatizaciju u industriji
- dobre komunikacijske vještine

Šaljite svoj životopis putem linka za prijavu, ako Vaš profil odgovara traženom svakako ćemo se javiti.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- školovanje iz područja senzorike, vision sustava, motornih pogona, PLC-a i ostale opreme u industriji
- rad u dinamičnom okruženju
- probni rad, stalni radni odnos
- službeni laptop i mobitel
- mogućnost napredovanja (prodajni inženjer, voditelj projekata)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.