Pošalji prijatelju

Djelatnik za rad na recepciji agencije (m/ž)

Korčula

Rok prijave:

Višegodišnje iskustvo na tržištu nekretnina ubraja našu agenciju u sam vrh europskih agencija za promet nekretnina.
Posjetite našu internetsku stranicu.

Opis posla

Tražimo osobu koja će raditi na recepciji agencije za nekretnine.

Opis posla:
- kontakt s klijentima
- administrativni poslovi
- po potrebi komunicirati na upite klijenata

Uvjeti

- komunikativnost, ljubaznost
- odgovornost
- otvorenost

Ako govorite i pišete engleski jezik, imate odlično znanje rada na računalu, brzi ste i odlučni javite se na ovaj oglas i budite dio našeg tima.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 271 5050

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- nudimo dobre uvjete plaće te bonus po dogovoru
- mogućnost smještaja

Ovo je idealno radno mjesto za motivirane djelatnike koji žele biti nagrađeni prema svom radu i učinku

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.